Koronavirus

Koronavirus COVID-19

Mutací viru se situace mění. 

Situace má 3 roviny - osobní, státní a globální.  Starejte se o sebe a mějte ohled na druhé.

A přečtěte si v bibli - platí i pro ateisty - podobenství o deseti pannách - jsou tam ryze praktická doporučení pro prevenci.

Níže máte přeložené komplet vědecké pojednání...

Máte-li aspoň elementární povědomost o tom, jak to chodí mezi buňkou a virem, třeba vám tahle prezentace hodně napoví:

rna 

Zde jsou aktuální informace k EPI PV k 11.3.2021:

a

 

Překlad Imunitní studie z USA z University of Louisville, Kentucky:

e

 

Co na to? 

Podpora imunity proti RNA viru - přípravek k dostání např. v USA pod názvem IMU BOO 

Uvedený text je přeložen ze zahraničního příbalového letáku 
Obsah baleni: 90 kapsli
Složení:
Grifolinacid, Triterpenes, Krystalické aminokyseliny a Makový hnědý kořenový prášek (autorský receptový mix) - 1700 мг (denní příjem je flexibilní)
Veganská probiotika - Ifidobacterium longum, Streptococcus thermophilus, mix Lactobacillus (acidophilus, bulgaricus, rhamnosus, fermenti, helveticus, paracasei)
Balení směsí: Veganské tobolky
Neobsahuje umělé příchutě nebo sladidla, konzervační látky, cukr, škrob, mléko, laktózu, sóju, vejce, glutamát, pšenici, kvasinky, stearát hořečnatý. Je bez GMO.
Použiti:
Děti do 10 let: 2 - 0 - 0
Dospívající a dospělí: 2 - 1 - 0 nebo 2 - 2 - 0 (v závislosti na intenzitě a stupni vývoje infekčního nebezpečí)
Nemůže nahradit správnou léčbu předepsanou lékařem, ale v každém případě může pomoci zvýšit imunitní odpověď na RNA-virovou zátěž (invaze), a tím posílit imunitu (potvrzeno studií na Katedře patologie, University of Louisville, Louisville, Kentucky)
Varování: pokud jste těhotná nebo kojíte, neužívejte tento produkt bez konzultace s lékařem
Uchovávejte mimo dosah přímého slunečního záření
Skladujte na suchém nepřístupném dětem místě, při teplotě 25°C.

POZN.: Už se vyskytli chytráci, kteří opsali složení vyrobili vlastní přípravek. Který ovšem - NEFUNGUJE. Proč? Nemají tam neviditelný aktivátor, o kterém netuší, že existuje.  

Obsahuje 100% přírodní složky, které prošly exkluzivní technologií dvojité extrakce z léčivých hub a hnědého máku s přídavkem probiotik PROVEOTICS
Látky obsažené v přípravku se vyrábějí hlavně v maximální dostupné přírodní biologické formě pro co nejúčinnější absorpci v lidském těle. Tyto látky mohou přirozeně posílit vaši vlastní imunitu a mohou přirozeně snížit toxickou zátěž na tělo a mohou je také odstranit. Podporuje imunitní systém a zlepšuje vlastní léčebné procesy v těle a může z těla odstraňovat staré nebo poškozené buňky (potvrzeno studií na Katedře patologie, University of Louisville, Louisville, Kentucky)

 Z výstupů amerických testů, které mám k dispozici, vyplývá, že přípravek vykazuje vyšší hodnoty nárůstu imunity, než by měl vzhledem ke složení, čemuž odborníci plně nerozumnějí. Je to díky technologii, kterí je zde použita. 

Mimochodem, česká komunita v USA už to používá - tedy tam, kde se informace k nim dostaly ...

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Přihlášení