HMC

HMC

Detoxikační směs HMC Heavy Metal Cleaner

 

Přeloženo ze zahraničních zdrojů - kdo chce, tak si obstará od někoho, kdo vám to doveze

Nepleťte si ji z neznalosti s čagou, hlívou a dalšími doplňky stravy - má jiné poslání a vlastnosti

Také to není lék - jen přírodní směs, která byla díky obsáhlému výzkumu a vývoji od vědců něčemu jedinečnému a užitečnému naučena, takže ať mícháte, jak mícháte různé houby a přípravky, nedokážte její vliv kopírovat :-)

HMC b

Tam, kde ostatní přípravky zápasí s toxiny a těžkými kovy 3 měsíce, tato směs dokáže za 10 dní!

Převrtali vám amalgamové plomby? Tak si s touto směsí vyčistěte zuby! 

Tento biologicky aktivní doplněk stravy se skládá z komplexu složek pocházejících z buněčných stěn vyšších hub. Jedná se především o komplexní selektivní biosorbent pro čištění a obnovu přirozené obranyschopnosti těla. Je to poměrně silný biosorbent širokého, ale selektivního účinku.

Charakteristickým rysem tohoto doplňku stravy je vazba a odstranění radionuklidů (uran, plutonium, americium, curium, cesium, stroncium atd.), těžkých kovů (olovo, rtuť, kadmium, vizmut, chrom, zinek atd.), toxinů a různych škodlivých chemických látek, které škodí obzvlášť játrům, ledvinám a gastrointestinálnímu traktu. Při tom se neabsorbují esenciální kyseliny a hlavní biogenní minerály (draslík, vápník, sodík, hořčík atd.), ani se neporušuje metabolismus minerálů.

Při použití obyčejných sorbentů vzniká po určité době nedostatek potřebných mikro a makroprvků. Na rozdíl od tradičních sorbentů HMC působí selektivně. Tento detoxikační prostředek neodstraňuje důležité látky pro tělo. Má antioxidační vlastnosti. Tudíž je schopen chránit buňky před agresivním působením volných radikálů na úrovni DNA.

HMC je silný přírodní imunomodulátor. Při delším použití (1-2 měsíců) je schopen účinně obnovovat imunitu těla, a tak pomoci tělu odolávat nemoci nebo může být použit jako další účinný nástroj při úpravě imunity, společně s dalšími terapeutickými prostředky. Pomáhá zvyšovat přirozenou antivirovou aktivitu a taky účinně inhibuje vývoj patogenních bakterií a prvoků. HMC je schopen (zvláštní úprava) téměř úplně inhibovat růst bakterie Helicobacter pylori, která například způsobuje žaludeční vřed nebo potlačit vývoj houby Candida, která je příčinou kandidózy. Pomáhá proti herpes viru.

Protože významně zlepšuje proces odstranění různých toxinů, HMC pomůže pří lymfadenitidě (zámět mízních uzlin) různého původu.

Nicméně, hlavním účelem zůstává čištění těla od nahromaděných škodlivin, toxinů a jedů, a akumulaci těchto látek v tělesných orgánech.

Může být použit jako profylaktický prostředek, který očisti tělo od různých odpadů, vynikajících pří používání sub produktů (stabilizátory potravin, konzervační látky, plniva, barviva, přísady atd.), geneticky modifikovaných produktů, nevyvážené stravy s obsahem dusičnanů, dusitanů a pesticidů, rafinovaných olejů, produktu s radiační kontaminací nebo z ekologicky nepříznivých míst, při použití vody nízké kvality. V tomto případě HMC může být jako první bariéra proti toxinům a začínat absorbovat škodlivé složky potravin v žaludku a střevech, okamžitě po jejích použití (v tom to případě stačí brát jednou lžíci prostředku každý den). Stejně tak, takové použití určitě zvyšovat odolnost proti infekčním chorobám, pomůže procesu zotavení.

Proto že působí jako sorbent da se HMC využit před a po užívání léků ke snížení rizika nežádoucích toxických účinků nebo pří otravě jídlem a alkoholem.

Používání HMC může pomocí v procesu normalizace cholesterolu a tím přispět k prevenci kardiovaskulárních chorob, stejně tak může snížit toxické projevy alergických reakcí.

Dlouhodobé pravidelné použiti vytvoří podmínky a připraví organismus k odolnosti i k boji s rychle se rozšiřujícími a přetrvávajícími infekcemi: SARS, chřipka, hepatitida B a C, herpes orální a genitální, zarděnky, vředy, dysbioza.

Doporučeno používat HMC v komplexní terapii pří onemocnění vnitřních orgánů jater, žlučníku, žaludku, slinivky břišní; střev, ledvin, močového měchýře, ORL orgánů, muskuloskeletálního systémů, včetně bolesti svalů a usazenin solí v kloubech, pří onemocnění kůže (svědivá dermatitida, akné a vředy), během radioterapie a po chemoterapii

Nežádoucí účinky
Nemá žádné vedlejší účinky.

Dávkování a aplikace
Jedna dávka/jedno použití – neplnou čajovou až polévkovou lžíci preparátu rozpustíme a důkladně promícháme v 50-80 ml. studené nebo vlažné vody nebo jiném nápoji, necháme odstát 1-2 minuty a vypijeme. Brát 1 až 5krát denně (v závislosti na stavu problému nebo době používání). Minimální trvání aplikace je od 5 dnů déle.

Na začátku raději 1 lžičku denně - zejména u osob, co se nikdy nečistily nebo jsou vyššího věku - vyplavování škodlivin zaneseného těla vyžaduje také pití většího množství vody - spíš vlažné!

Podmínky skladování
Uchovávejte v suchem místě, při teplotě do 50°C.

 

 Podrobný popis (v jiných zemích dokonce používají HMC dle popisu níže a mohou o tom volně psát, viz následující překlad):

HMC je komplexní preventivní biosorbent pro čištění těla od toxinů a těžkých kovů. Imunomodulátor pro udržení a obnovení přirozené imunity a antioxidant pro ochranu před volnými radikály.

PRINCIP ÚČINKU aneb PROČ HMC?
HMC obsahuje chitin, který je strukturován ve formě nejjemnějších mikrofibril (tenkých vláken) v buněčných stěnách houby a tvoří prostorovou síť s velkou specifickou povrchovou plochou. V 1 gramu HMC může plocha chitinových mikrofibril dosáhnout 1 000 m2, což vysvětluje jedinečnou sorpční kapacitu chitinu použitého v HMC.
Chitin je biosorbent se širokým, ale selektivním účinkem. Jedná se o přírodní biopolymer, který ve své molekule obsahuje atomy dusíku a má jedinečnou sorpční schopnost absorbovat toxiny a těžké kovy. Neodstraňuje však hlavní biologicky aktivní prvky a stopové prvky a neovlivňuje metabolismus minerálů. Právě tyto jedinečné vlastnosti chitinu vysvětlují účinnost použití léku HMC.
HMC obsahuje beta-glukany – jednu z nejsilnějších přírodních látek, které příznivě korigují lidskou imunitu. Protirakovinné vlastnosti hub jsou způsobeny glukany a biopolymery, které jsou důležitými složkami buněčných stěn hub.
HMC obsahuje silný antioxidant melanin, což je velmi účinná biologická ochrana buněk před nepříznivými vnějšími a vnitřními vlivy. V důsledku přítomnosti velkého počtu paramagnetických center v jeho molekulách může melanin neutralizovat volné radikály, které se vyskytují v živé buňce pod vlivem záření, různých toxinů a enzymů patogenních bakterií. Na rozdíl od zvířecího melaninu plísňový melanin nezpůsobuje vedlejší účinky. Je částečně absorbován v gastrointestinálním traktu a je přenášen krví v těle, čímž chrání buňky před škodlivými účinky volných radikálů.

APLIKACE
HMC čistí krev škodlivých látek, pomáhá obnovit játra a žlučovody a snižuje zátěž oslabených orgánů. Je známo, že dysfunkce jater je příčinou mnoha kožních onemocnění a alergických reakcí. HMC snižuje citlivost těla na všechny alergeny, inhibuje toxicitu léků a pomáhá obnovit funkci hluboce postižených jater. Škodlivé účinky těžkých kovů mohou vázat důležité buněčné složky, jako jsou strukturální proteiny, enzymy a nukleové kyseliny, a narušit jejich funkci.

INDIKACE K POUŽITÍ:
• jako profylaktický přípravek pro očistu těla od různých toxinů ", zvyšuje odolnost proti infekčním chorobám, zlepšuje pohodu, zotavení po fyzické námaze a pobyt v nepříznivých podmínkách;
• při nevyvážené stravě, při používání produktů okamžité spotřeby a produktů průmyslové výroby (stabilizátory potravin, konzervační látky, plniva, barviva), při užívání aditiv geneticky modifikovaných produktů; u potravin obsahujících dusičnany a dusitany, pesticidy; při použití vody nízké kvality. HMC působí jako první bariéra vůči toxinům a začíná absorbovat škodlivé složky potravin ve fázi jejich vstřebávání v žaludku a střevech;
• před a po užívání léků ke snížení rizika nežádoucích účinků:
• proti otravě jídlem a alkoholem;
• normalizace hladiny cholesterolu v krvi a předcházení kardiovaskulárním onemocněním;
• projevy alergických reakcí;
• u rychle se šířících a přetrvávajících infekcí: SARS, chřipka, hepatitida B a C, herpes ústní, genitální, zarděnky – potlačuje životně důležitou aktivitu virů; chlamydií , zastavuje růst a podporuje vyvedení z těla u helicobacter pylori, hlavní příčina peptického vředu; u dysbiózy;
• při onemocnění vnitřních orgánů: Jater, žlučníku, žaludku, slinivky břišní; střev, ledvin, močového měchýře, ORL orgánů, muskuloskeletálního systému včetně bolesti svalů a usazenin solí v kloubech;
• u onemocnění kůže a sliznic: Svědivá dermatitida, akné a vředy na těle, trofické vředy, periodontální onemocnění;
• u očních chorob: Konjunktivitida, glaukom, katarakta, únava očí při práci s počítačem;
• jako prášek na hojení: Zranění se hojí rychle, bezbolestně a beze stopy;
• během radioterapie a po chemoterapii;
• pro seniory ke zlepšení pohody, nárůstu energie a vitality.
Při zanesení těla v takovém rozsahu, že játra nemohou zvládnout zátěž:
• asteno-vegetativní: únava a slabost, zvýšená podrážděnost, nespavost v noci a ospalost během dne, snížená sexuální touha;
• dyspeptické: nevolnost, zvracení, snížená chuť k jídlu, pocit těžkosti v žaludku, bolestivost v pravé části hrudníku pod žebry ve večerních hodinách, porucha stolice (zácpa, periodický průjem), hořkost v ústech, zápach z úst, pálení žáhy, říhání, nadýmání, zesvětlení stolice a ztmavnutí moči;
• stav kůže a sliznic: svědění kůže, nažloutlý odstín kůže a očních bílkovin, žluté plaky na jazyku, akné, které nelze léčit, krvácení z dásní, vypadávání vlasů, věkové skvrny, celulitida, palmární erytém – symetrické červené skvrny na dlaních a chodidlech, zvláště výrazná v palci a malíčku. Po stisknutí skvrny zblednou a jakmile se tlak zastaví, znovu rychle zčervenají. Xantomy jsou intradermální žluté plaky umístěné obzvláště často na očních víčkách (xantelasma), rukou, loktech, kolenou, chodidlech, hýždích v axilárních oblastech. Tvorba pavoučích žil na obličeji, ramenou a předloktích, na zádech. Modřiny nejasného původu.
• Změny na těle: ascites (dropsy), křečové žíly, cibulovité nadýmání prstů prstů, nadváha „věku", zvětšená slezina, gynekomastie u mužů.
• Chronický pacient s „játry" získává charakteristickou konstituci: šikmá ramena kvůli zhoršenému metabolismu bílkovin a atrofii svalů ramenního pletence, velké břicho v důsledku hromadění tekutin v břišní dutině (ascites), hubené nohy v důsledku snížené svalové hmoty. Otok na nohou.
Díky použití HMC je tělo jemně, ale důkladně očištěno. Současně se obnoví metabolismus, zlepší se buněčná výživa a obnoví se játra, ledviny a další orgány. Dobře fungující játra jsou zárukou dobrého fungování celého těla. Játra čistí krev toxických látek, ale pokud se hromadí příliš mnoho těchto látek, stávají se játra sama obětí toxinů.
Obecně může mít dlouhodobá expozice toxickými těžkými kovy karcinogenní účinek na centrální a periferní nervový systém, na oběhový systém a na tělo jako celek.

:

Účinek určitých chemických prvků na tělo
Prvek Krátká expozice (do 1 dne) Dlouhá expozice (více než 1 měsíc)
Kadmium Pneumonia Rakovina plic, osteomalacie (změkčení kostí), proteinurie (přebytek bílkovin v moči; možné poškození ledvin)
Rtuť Průjem, horečka, nevolnost stomatitida (zánět dásní a úst), nauzea, nefrotický syndrom (nespecifické onemocnění ledvin), neurastenie (neurotická porucha), parageusie (metalická chuť), růžová nemoc (bolest a zarudnutí rukou a nohou), třes
Olovo Encefalopatie (mozková dysfunkce) Nevolnost, zvracení Anémie, encefalopatie, paralýza končetin, nefropatie (onemocnění ledvin)
Chrom Gastrointestinální krvácení, hemolýza (destrukce červených krvinek), akutní selhání ledvin  Plicní fibróza, rakovina plic
Arsen Nevolnost, zvracení, průjem, encefalopatie, arytmie, bolestivá neuropatie  Diabetes, hypopigmentace / hyperkeratóza, rakovina


  Důkaz činnosti HMC je velmi jednoduchý:

1. Nechte si vyšetřit krev na těžké kovy.
2. Užívejte HMC v průběhu 15-30 dnů
3. Opakovaná analýza ukáže nepřítomnost těžkých kovů v krvi.
4. Celkový stav, nálada se zlepší, vrátí se síla, zvýší se imunita
Minimální délka užívání: 15 dní.
HMC prošla rozsáhlými klinickými zkouškami.
U HMC je naprosto bezpečné použití ve všech směrech. Důležitou výhodou biosorbentu HMC oproti moderním antibiotikům, fungicidům a antivirotikům je absence toxicity, následků a v důsledku toho absence kontraindikací. Je to čistě přírodní přípravek.

Jak používat
Příprava nápoje HMC:
Vezměte 1 zarovnanou lžičku a přidejte do nádoby se 100 ml vody při pokojové teplotě, míchejte 1-2 minuty. Výsledný nápoj nemá vůni a chuť. Pijte po malých doušcích. Na zdraví!
Užívejte po jídle;
Varování: neužívejte spolu s léky – může to ovlivnit jejich účinnost. Interval mezi užíváním HMC a užíváním léků by měl být alespoň 2 hodiny
Při užívání HMC během chemoterapie se poraďte se svým lékařem o době, kdy jeho lék působí na nádor. Je to nutné vědět, aby HMC nesnižoval terapeutický účinek chemoterapie.

Minimální denní dávka je: 1 g (zarovnaná lžička) - (chitin - 700 mg, glukan - 200 mg, melanin - 100 mg) naředěný ve 100 ml tekutiny.

Doporučená denní dávka je: 2 g (dvě zarovnané čajové lžičky) (chitin - 1400 mg, glukan - 400 mg, melanin - 200 mg) naředěné ve 100 ml tekutiny.

V extrémních nebo velmi závažných případech může maximální denní dávka dosáhnout až 4 g (tato dávka se aplikuje dočasně)

Složení
Chitin, glukan, melanin, které byly získány jedinečnou technologií pro extrakci strukturních mikrovláken ze speciálně pěstovaných a vybraných vyšších hub s průřezem 3 až 5 mikronů s příčnou septou (2 až 3 řády), přičemž příčné odsazení se skládá z atypického segmentového vzoru 0,2 -0,3-0,6-0,9 až 2,7 mm.

To vše je dosaženo díky jedinečné formě zpracování (broušení).

Vázaná vlákna mohou vytvářet vláknitou strukturu s vysoce účinnou plochou.
Tím se dosáhne přirozeného biosorbentního účinku, včetně možnosti expozice na mikromolekulární úrovni (intracelulární prostor).


V spisech velkých starověkých lékařů (Hippokrates, Plinius, Dioscorides a Galén) je uveden velký seznam léčivých hub a receptů pro jejich použití při léčbě různých nemocí. Například výtrusy hub byly až do středověku považovány za všelék na všechna onemocnění. Stovky let uplynuly, mnoho bylo zapomenuto a nyní to začínáme objevovat znovu.

Glukany - „bojovníci" proti rakovinným buňkám
K oživení zájmu o výtrusy hub došlo v 50. letech 20. století po objevení výrazných protirakovinových vlastností. Pozorování malé rakouské vesnice ztracené v hustém lese ukázaly, že její obyvatelé po staletí žili v průměru až 90–100 let, a nebyl znám ani jediný případ rakoviny. Studie stravy ukázala velký podíl hub na každodenní stravě.
V důsledku intenzivního výzkumu v National Cancer Institute ve Spojených státech bylo zjištěno, že více než 200 druhů hub inhibuje (brzdí) tvorbu rakovinných buněk. Protirakovinné vlastnosti hub jsou způsobeny glukany v nich obsaženými. Onkostatický účinek těchto biopolymerů je založen na jejich schopnosti opravit stav lidské imunity. Byla zjištěna vysoká antivirová aktivita houbových glukanů, včetně účinnosti proti virům hepatitidy, chřipce a viru lidské imunodeficience. Podle četných studií jsou některé fungální glukany nejsilnějšími přírodními imunomodulátory.

Chitin - „vysavač" toxinů
Lékařské vlastnosti biopolymeru chitinu obsaženého v houbách jsou dobře známy. Je popsáno více než 100 oblastí jeho aplikace, včetně jeho schopnosti inhibovat (brzdit) růst rakovinných buněk. Chitin v buněčných stěnách houby je uspořádán ve formě tenkých mikrofibril, které vytvářejí prostorovou síť s obrovským specifickým povrchem: v 1 g houby může plocha chitinových mikrofibril dosáhnout 1000 m2 i víc. Toto je jediný přírodní polysacharid obsahující atomy dusíku v jeho molekule. Díky tomu má chitin jedinečný sorpční mechanismus: téměř všechny těžké kovy, včetně radionuklidů, jsou sorbovány, ale lehké biogenní mikroelementy (draslík, vápník, sodík, hořčík atd.) se nesorbují. Chitin dokonale váže mnoho toxických chemických sloučenin a zcela se nedotýká cukru a aminokyselin. Proto jej lze považovat za téměř ideální enterosorbent pro čištění těla těžkých kovů, různých toxinů a odpadních látek. Asi 10 litrů tekutiny ve formě slin a zažívacích šťáv, které se společně s produkty trávení znovu vstřebávají do krve, vstoupí denně z krve do gastrointestinálního traktu.

Pokud je například sorbent, jako houbový chitin, umístěn do gastrointestinálního traktu podél cesty drenáže kapalné krevní frakce, bude tělo očištěno od různých toxinů. Výhodou chitinu oproti jiným sorbentům je úplná absence toxicity i při dlouhodobém používání. Vzhledem k velké specifické povrchové ploše takový biosorbent funguje efektivně i v malých dávkách. Při pravidelném používání chitinových hub je ve střevě neustále silný biosorbent, který čistí tělo.

Melanin - „ochránce" buněk

Velmi zajímavé jsou melaninové pigmenty obsažené v houbách – nejsilnější bioprotektory, které chrání živou buňku před nepříznivými vnějšími a vnitřními vlivy. Jsou také nejsilnějšími přírodními antioxidanty. Melaniny jsou schopné neutralizovat různé volné radikály, které se vyskytují v živé buňce pod vlivem pronikajícího záření, ultrafialového záření, různých toxinů a enzymů patogenních bakterií. Mnoho léčivých hub, zejména výtrusy, mají vysoký obsah melaninu a mohou dosáhnout až 30% sušiny, i více. Některé melaniny z hub jsou schopné přecházet do roztoku a mohou být absorbovány v gastrointestinálním traktu, šířeny krví v těle a chrání živé buňky před škodlivými účinky volných radikálů.
Trojnásobná síla v jednom preparátu
S vědomím o schopnosti hub inhibovat vývoj nádorů, chránit buňku před volnými radikály a odstraňovat toxiny ze střev, bylo studováno mnoho druhů hub, aby bylo možné najít jedinou, ve které jsou všechny tři složky poskytující tyto účinky v optimálním poměru – glukány, chitin a melaniny. A konečně byl nalezen Troudnatec kopytovitý (Fomes fomentarius) – na základě zejména (ale nejenom) této houby byl vyvinut přípravek HMC.

 

 

3.  Imunitu lze posílit i jinak.  Vždy se prodejců ptejte - jak si váš přípravek nebo metoda poradí s herpeviry? A nechte si to vysvětlit. Kdo to umí popsat, umí to i řešit.

 

Předvolby soukromí

Systém rozlišuje tyto typy:

Povinné – cookies nevyhnutné pro fungování stránky. Sem patří například cookies, které si systém eviduje, aby věděl evidovat košík a přihlášení zákazníka při pohybu na stránce. Povinné cookies není možné vypnout.
Funkční – sem spadají cookies, které si ukládají skripty třetích stran proto, aby fungovaly jako například bloky Mapy Google, Mapy Seznam, Facebook widget, Instagram widget, Youtube video, Google Tag Manager.
Analytické – sem spadají cookies, které si ukládají analytické nástroje třetích stran. Patří sem Google Analytics, část kódů pro GTM, FB remarketing.
Marketingové – sem spadají cookies, které si ukládají marketingové nástroje jako Google Ads, Sklik, Etarget, Glami pixel...

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti